TUR PROGRAMLARIMIZ
Suriye turu 500 EURO (1045 TL)
TARİH

Gezi tarihi ve ücret bilgileri güncellendikten sonra yayınlanacaktır

GİDİLECEK YERLER

Şam-Palmyra-Halep

 
      
 
FİYAT SEÇENEKLERİ

 SURİYE TURU :  EURO( TL)

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM: 500 EURO

TAKSİT

ODA DURUMU

FİYAT

TAKSİT SAYISI

AYLIK TAKSİT

TOPLAM TUTAR

İki Kişilik Odada Kişi Başı

  EURO

6

 EURO

 EURO

Tek Kişilik Oda

  EURO

6

 EURO

 EURO

02 – 11 Yaş Çocuk

EURO

6

 EURO

 EURO

Çocuk indirimleri, ebeveynlerle veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.

ADVANTAGE KREDİ KARTLARINA 12TAKSİT İMKANI. (VADE FARKLI)

TÜM KREDİ KARTLARINA TEK ÇEKİM YAPILIR.(VADE FARKLI)

HAVAALANI VERGİLERİ  GEZİ ÜCRETİNE DAHİL EDİLMİŞTİR.

DÖVİZ -TL ÇEVRİMİNDE  HALKBANK SATIŞ KURU ESAS ALINIR

PASOPORTLARDA İSRAİL ÜLKESİNE GİRİŞ DAMGASININ OLMAMASI TAVSİYE EDİLMEKTEDİR.

GEZİ TARİHİNDEN 1 AY ONCESİNDEN 100 EURO (İKİ KİŞİ İÇİN) YATIRILMASI DURUMUNDA 50 EURO ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ UYGULANIR

           
TUR PROGRAMLARI

ŞAM - PALMYRA - HALEP

 

Hama, Şam, Şam Ulusal Müzesi, Süleymaniye Külliyesi, Emevi Camii, Kasr El Azm Sarayı ve Müzesi, Sitti Zeynep Camii ve Türbesi, Halep Kalesi ve Müzesi, Ulu Camii, Hristiyan Mahallesi, Eski Akıl Hastanesi, Palmyra Antik Kenti

 

4 GECE – 5 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON KONAKLAMA

                                                                               

1.GÜN : SALI:Gece saat 19.30’da Ruba Turizm önünden hareket ve yol boyunca gerekli molalardan sonra Antakya Cilvegözü sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemleri ( yaklaşık 2 saat sürmektedir )’nin ardından Şam’a hareket.

 

2.GÜN : ÇARŞAMBA:Yol güzerhagı üzerinde Hama’daki Su dolaplarının görülmesi. Şam girişinde Hz.İsa’nın dili Aramice’nin konuşulduğu Malula’yı gezdikten sonra Şamda öğle yemeği ve ardından Selahaddin’i Eyyübi Türbesi, Türk Hava Şehitliği, Emeviye Camii ve Kasr Al Azam adlı Osmanlı valisinin sarayını gezdikten sonra Hamidiye çarşısında serbest zaman. Restoranda alacağımız akşam yemeği sonrası otelimize dönüş ve konaklama.

 

3.GÜN : PERŞEMBE:Sabah kahvaltı sonrası Şam gezisi, Süleymaniye Külliyesi, Osmanlı Sultan Mezarlığı Hz. Ali’nin Kızı Sit Zeyneb Türbesi ve Osmanlı eseri Hicaz Demir Yolu istasyonu. Modern şehirde serbest zaman ardından akşam saatlerinde Kasiyon dağına çıkış ve ŞAM’ın panoramik seyrinden sonra Saydnaya’ya varış ve akşam yemeği sonrası otele dönüş ve geceleme.

 

4.GÜN : CUMA:Kahvaltı  sonrası, çöl gelini Palmyra’ya hareket. Kraliçe Zenobya tarafından yaptırılmış olan Palmyra antik kenti gezisi (Baal-Şam’ın Kalesi, Zafer Kemeri, Tiyatro, Hamamlar, caddeler, kongre salonu ve anıtlar). Gezi bitiminde Palmyra’daki otelimize yerleşme. Bedevi çadırında alacağımız eğlenceli akşam yemeği sonrası otele dönüş ve geceleme.

 

5.GÜN : CUMARTESİ:Kahvaltı sonrası Haleb’e hareket. Halep kalesi, kapalı Çarşı gezisi. tarihi akıl hastanesi’nin (Bimaristan) gezisi  ardından Zekeriya Peygamber Camii ziyareti. Tilel ve Aziziye Çarşıları’nda alışveriş imkânı. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ardından otele dönüş ve geceleme.

 

6.GÜN : PAZAR:Kahvaltı ardından otelimizden ayrılıp Türkiye’ye dönüş için hareket. Sınır kapısında gümrük işlemlerinin bitirilmesi, öğlen ve akşam yemeği molaları sonrasında 22.00 sularında Ankara’ya varış ve bir sonraki turlarımızda birlikte olmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

NOT

ÖNEMLİ NOT : Yeşil pasaportlu misafirlerimizin, emekli ise emeklilik kimliklerini,çalışan ise kurumunun antetli kağıdına izin yazısını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

 

 

AKŞAM YEMEKLERİMİZ

 

Akşam yemeği Şam’da Şam Kapısı Restaurant ‘ta,kapalı su şişeleri ve kutu kola.

Akşam yemeği Şam ‘da  Elisar Restaurant’ta kapalı su şişeleri ve kutu kola.

Akşam yemeği Palmira’da Bedevi Çadır’da Zenopia Otelde ,kapalı su şişeleri ve kutu kola

Akşam yemeği Halep’te Kasr Wali Restaurant’ta ,kapalı su şişeleri ve kutu kola.

GENEL ŞARTLAR VE BİLGİLER
Paket Tur Sözleşmesi

REZERVASYONUN VE GEZİNİN İSTENİLDİĞİ GİBİ GERÇEKLEŞMESİ VE GÜVENLE SEYAHAT EDEBİLMENİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ HUSUSLARA LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ :

 

 

1.Kesin kayıt için gezi ücretinin en az %50 sinin acentamıza yatırılması ve geriye kalan kısmının geziden 21 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.

2.Geziden 30 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde alınan ücret iade edilir.Geziden 21 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde toplam gezi ücretinin %35 i kesilir ve bakiyesi iade edilir.

3.Gezi programı ve ücretler EURO olarak hazırlanmış olup ,taşıma ücretlerine,vergilere yapılacak zamlar gezi ücretine aynı oranda ilave edilir.

4.Acentamız , yolcularımızla taşıyıcı şirketler arasında mutavassıt sıfatı ile hizmet veren bir kuruluş olup,sonucu ne olursa olsun ,olabilecek arıza,kaza,gecikme,tarife değişikliği,iptal ve yolcularımızın kişisel kusurlarından doğabilecek olaylardan sorumlu tutulmaz.

5.Paket tur programını okudum ve bütün şartları iradem dahilinde kabul ediyor ve geziye katılıyorum.

6.Acentamız,Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( TÜRSAB ) üyesi olup,anlaşmazlık halinde Türsab Kütahya Çizelgesi hükümleri uygulanır.

7.Acentamız olağan üstü  ( force major ) durumlar dışında programda belirtilen hizmetleri vermeyi kabul ve taahhüt eder.

8.Paket Tur Programını irademle okudum ve bütün şartları iadem dahilinde aynen kabul ederek geziye katılıyorum.

9.Turistik ve hususi ( yeşil ) pasaport ile seyahat edecekler için minimum 6 ay geçerlilik süresi olan , boş vize sayfası bulunan pasaportları gerekmektedir.

10.Pasaportunuzun geçerlilik süresinin bir yıldan fazla olmasına özen gösteriniz ! Ayrıca,vizeden muaf olmanız halinde dahi ,gideceğiniz ülkenin pasaportunuzda aradığı geçerlilik süresini öğreniniz.

11.Yıpranmış,yırtık yada tahrip olmuş pasaportla vize olsa dahi sorun yaşanır.

12.Pasaportlarda İsrail’e giriş damgasının olmaması önerilir.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

Ankara’dan lüks otobüs ile ulaşım ve çevre gezileri

Suriye giriş ve vize ücreti

Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası

5 kahvaltı (2.gün kahvaltı kaşar peynirli sandviç, çay, kahve olarak araçta verilecektir), 4 akşam yemeği

Profesyonel Türkçe rehberlik ve refakat

Programda belirtilen geziler

Servis ve vergiler

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Yurt dışı çıkış harcı 15 TL

Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği

Yemeklerde alınan içecekler

65 yaş üzeri konuklarımız için seyahat ve sağlık sigortası

Hükümet tarafından ilave konabilecek vergi ve harçlar

Bahşişler ve bagaj taşıma ücretleri

Ücretli televizyon kanalları (pay tv)

Kişisel harcamalar Ziyaretçi Sayısı: 221535