TUR PROGRAMLARIMIZ
Büyülü Ege
TARİH

Gezi tarihi ve ücret bilgileri güncellendikten sonra yayınlanacaktır

 

GİDİLECEK YERLER

ÇEŞME-İZMİR-SELÇUK-EFES-ŞİRİNCE-MİLET PRIENE-KUŞADASI-DİDİM-PAMUKKALE

 
      
 
FİYAT SEÇENEKLERİ

BÜYÜLÜ EGE GEZİ ÜCRETİ  (NAKİT)  :   TL

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM:  TL

TAKSİT

ODA DURUMU

FİYAT

TAKSİT SAYISI

AYLIK TAKSİT

TOPLAM TUTAR

İki Kişilik Odada Kişi Başı

   TL

6

 TL

 TL

Tek Kişilik Oda

 TL

6

 TL

 TL

07 – 12 Yaş Çocuk

 TL

6

  TL

 TL

00 – 06 Yaş Çocuk

Ulaşım ve  Sigorta     YTL

Çocuk indirimleri, ebeveynlerle veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.

ADVANTAGE KREDİ KARTLARINA 12TAKSİT İMKANI. (VADE FARKLI)

TÜM KREDİ KARTLARINA TEK ÇEKİM YAPILIR.

           
TUR PROGRAMLARI

1. gün (pazar): Akşam saat 23.00’te Ruba Turizm önünden hareket. Güzergah üzerindeki molalarla sabah saatlerinde İzmir’e varış.

 

2. gün (pazartesi): Yolumuz üzerindeki kahvaltıdan sonra, İzmir Körfezi ve Konak Meydanı’nın gezilmesi. Çeşme’ye hareket. Alaçatı’da şehir turu ve Çeşme Çarşısı’nda öğle yemeği için serbest zaman. Ilıca Kumsalı’nda deniz molası. Akşam saatlerinde otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Çeşme’deki otelimizde.

 

3. gün (salı): Kahvaltının ardından, en çarpıcı Osmanlı eserlerinden birisi olan Çeşme Kalesi ve Çeşme Müzesi’nin gezilmesi. Tüm gün Çeşme ve çevre koylarında yemekli tekne turu. Akşam yemeği ve konaklama Çeşme’deki otelimizde.

 

4. gün (çarşamba): Kahvaltıdan sonra Selçuk’a hareket. Meryem Ana Evi ve Ephesus(Efes) Antik Kenti’nin gezilmesi. Öğle yemeği molası. Şirince Köyü’ne hareket. Rum evleriyle meşhur Şirince Köyü’nde şarap alışverişi. Kuşadası’na hareket. Otele yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Kuşadası’ndaki otelimizde.

 

5. gün (perşembe): Kahvaltının ardından Kuşadası çevre koylarında tüm gün yemekli tekne turu. Akşam yemeği ve geceleme Kuşadası’ndaki otelimizde.

 

6. gün (cuma): Kahvaltı sonrasında, Milet ve Priene Antik Kentleri’nin görülmesi. Antik dönemin en önemli kehanet merkezlerinden birisi olan Didyma Apollon Tapınağı’nın gezilmesi. Öğle yemeği molasından sonra Didim’in en güzel sahillerinden Altınkum’da denize girme imkanı. Akşam otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Kuşadası’ndaki otelimizde.

 

7. gün (cumartesi): Kahvaltı’nın ardından Pamukkale’ye hareket. Hierapolis Antik Şehri’nin ve dünyanın eşsiz harikalarından travertenlerin gezilmesi. Öğle yemeği molası. Kaklık Mağarası’nın görülmesi ve Ankara’ya dönüş için hareket. Güzergah üzerinde verilecek molalarla Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

NOT

Not 1: Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre 10-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 17-29 kişide lüks küçük otobüs ile, 29 kişinin üzerinde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Araç markası ve modeli belirtilmez, acentamız gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.

Not 2: Hafta sonu turlarımızın yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda, minimum 2 gün önceden haber verilir.

Not 3: Rehberimiz; hava, yol, zaman kullanımı vb koşullar nedeniyle programda değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
Not 4: Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez. Sadece koltuk numarası garantisi verilir.

Not 5: Tur ücretleri, kesin rezervasyon yapılması ile sabitlenir. Kesin rezervasyon yapılana kadar fiyat değişikliği hakkı saklıdır.

Not 6: Düzenli ilaç kullanan misafirlerimizin ilaçlarını ve sağlık güvence kartlarını yanlarında bulundurmaları hatırlatılır.

GENEL ŞARTLAR VE BİLGİLER
ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

- Lüks tur aracı ile gidiş-dönüş ulaşım

- 5 gece YP konaklama

- 6 kahvaltı

- 5 akşam yemeği

- 2 öğle yemeği (tekne turunda)

- 2 TEKNE TURU

- Profesyonel rehberlik

- Çevre gezileri

- RUBA Turizm refakati

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

- Müze ve ören yeri giriş ücretleri

- Tüm yemeklerde ve teknelerde alınan içecekler

- Programda belirtilmemiş öğle yemekleri

- Kişisel harcamalar Ziyaretçi Sayısı: 221543