TUR PROGRAMLARIMIZ
Kilikya Turu
TARİH

Gezi tarihi ve ücret bilgileri güncellendikten sonra yayınlanacaktır

GİDİLECEK YERLER

MERSİN-TARSUS-ADANA-ANTAKYA-KONYA

 
      
 
FİYAT SEÇENEKLERİ

 

KİLİKYA GEZİ ÜCRETİ :  TL

NAKİT VEYA

KREDİ KARTI TEK ÇEKİM

TAKSİT

ODA DURUMU

FİYAT

TAKSİT SAYISI

AYLIK TAKSİT

TOPLAM TUTAR

İki Kişilik Odada Kişi Başı

 TL 

 TL 

 TL 

Tek Kişilik Oda

 TL 

 TL 

 TL 

Odada 3. Kişi

 TL

 TL 

 TL 

06 – 12 Yaş Çocuk

 TL 

 TL 

 TL 

00 – 05 Yaş Çocuk

ÜCRETSİZ  

KOLTUK  

ALINIRSA 

 TL 

Çocuk indirimleri, ebeveynlerle veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.

KREDİ KARTLARINA TAKSİT YAPILMAKTADIR.

TÜM KREDİ KARTLARINA TEK ÇEKİM YAPILIR.

           
TUR PROGRAMLARI

1.GÜN :

Akşam saat 23:00’te Ruba Turizm önünden hareket. Aksaray-Pozantı üzerinden seyahat ederken sabah yolda kahvaltımızı  otobüste alıyoruz.


2.GÜN :

(PANORAMİK ŞEHİR TURU)Sabah Mersin'deki otelimize yerleşiyoruz. Otelde verilecek serbest zaman sonrasında panoramik Mersin şehir turumuzu yapıyor ve Mersinin meşhur Cezerye'sinden alma imkânı buluyoruz. Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 
3.GÜN :

(NARLIKUYU-CENNET-CEHENNEM-DİLEK MAĞARASI-KANLI DİVANE ANTİK KENTİ) Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Viran Şehir üzerinden Narlıkuyu'daki müzeye gidiyor ve burada 3 tanrıçayı yarı çıplak olarak sergileyen mozaik kalıntısını görüyoruz. Sonrasında Cennet Cehennem Obrukları, astım hastalarına iyi geldiği için Astım Mağarası da denilen Dilek Mağarası ve mağaranın içerisinde oluşmuş Sarkıt ve Dikitleri görüp Mitolojik hikâyesiyle herkesi duygulandıran Kız kalesini görüyoruz. Devamında Kanlı Divane Antik Kenti'ne varıyoruz. Ölüm Çukuru, Kaya kabartmaları gezilerinden sonra otelimize dönüş, akşam yemeği ve konaklama.

 
4.GÜN :

(TARSUS-YEDİ UYURLAR MAĞARASI-ADANA-SAAT KULESİ-ULU CAMİ) Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Tarsus'a hareket, hem Müslümanlar hem de Hıristiyanlarca kutsal sayılan Yedi Uyurlar Mağara'sı (Eshab-ı Keyf) ziyaret ediyoruz. Tarsus şehir turumuzun ardında Tarsus Şelalesinde öğle yemeğimizi alıp Adana'ya varıyoruz. Burada Saat Kulesi, Ulu Camii, Taşköprü gezilerinden sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 
5.GÜN :

(ANTAKYA MOZAİK MÜZESİ-UZUN ÇARŞI-ST. PİERRE KİLİSESİ-DEMİRCİLER ÇARŞISI) Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra hareketle Çukurova Bölgesi'nden geçiyor ve burada bulunan Yılanlı Kale'nin öyküsüyle tanışıyoruz. Ardından Amik ovası ve onun hemen üzerinde yer alan Amanos Dağları'nın muhteşem manzarası eşliğinde yol alarak Antakya'ya varıyoruz. Asi ırmağı boyuna kurulmuş bu şehrimizde dünyanın sayılı müzelerinden biri olan ve içerisinde bulunan mozaikler ile haklı bir üne kavuşmuş Antakya Mozaik Müzesi'ni ziyaret ettikten sonra şehir merkezinde bulunan Uzun Çarşı ve Demirciler Çarşısı gezilerini yapıyor ve şehir içerisinde bir dinlenme molası veriyoruz. Ardından Habib, Neccar Dağı'nın eteklerine inşa edilmiş olan Saint Pierre Kilisesi'ni ziyaret ediyor ve Apollon ile Dafne'nin aşklarına konu olmuş ünlü Harbiye'de dinlenme ve defne ürünleri alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Otele dönüş, akşam yemeği ve konaklama.

 
6.GÜN :

(KONYA-MEVLANA MÜZESİ-KARATAY MEDRESESİ) Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle Konya'ya ulaşıyoruz. Panoramik olarak Alâeddin Tepesi, Selçuklu köşkü, Karatay medresesi ve 2.Kılıçaslan Türbesi'ni gördükten sonra Mevlana'nın Türbesi'ni ziyaret ediyoruz. Ardından Ankara’ya dönüyor ve bir başka organizasyonda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

NOT
GENEL ŞARTLAR VE BİLGİLER
ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz:

 

- Lüks tur aracı ile gidiş-dönüş ulaşım

- 4 gece YP konaklama

- 5 kahvaltı

- 4 akşam yemeği

- Profesyonel rehberlik

- Programda olan çevre gezileri

- RUBA Turizm refakati

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz:

 

-Müze ve ören yeri giriş ücretleri

- Tüm öğle yemekleri ve yemeklerde alınan içecekler

-Kişisel harcamalar Ziyaretçi Sayısı: 221540