TUR PROGRAMLARIMIZ
Baştanbaşa Mavi-Yeşil Karadeniz
TARİH

 

 

Gezi tarihi ve ücret bilgileri güncellendikten sonra yayınlanacaktır

GİDİLECEK YERLER

Kastamonu-Sinop-Hamsilos Fiyordu-Samsun-Bandırma Vapuru-Ordu Boztepe-Amasya-Gümüşhane-Karaca Mağaraları-Sümela Manastırı-Uzungöl-Ayder-Tar Deresi-Fırtına Deresi-Kaçkar Dağları-Avusor Yaylası-Dobacelazena Buzul Gölü-Kalegon-Gelintülü şelalesi-Çağlayan köyü -Çamlıhemşin-Ordu-Trabzon-Giresun

 
      
 
FİYAT SEÇENEKLERİ

BAŞTANBAŞA MAVİ-YEŞİL KARADENİZ GEZİ ÜCRETİ  TL

 NAKİT VE TEK ÇEKİM    TL

TAKSİT

ODA DURUMU

FİYAT

TAKSİT SAYISI

AYLIK TAKSİT

TOPLAM TUTAR

İki Kişilik Odada Kişi Başı

  TL 

 TL 

 TL 

Tek Kişilik Oda

 TL 

6

 TL 

 TL 

Odada 3. Kişi

 TL 

6

 TL 

 TL 

07 – 12 Yaş Çocuk

 TL 

 6

 TL 

 TL

00 – 06 Yaş Çocuk

ÜCRETSİZ 

KOLTUK  

ALINIRSA 

 YTL 

Çocuk indirimleri, ebeveynlerle veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.

ADVANTAGE KREDİ KARTLARINA 12 TAKSİT İMKANI(VADE FARKLI) 

TÜM KREDİ KARTLARINA TEK ÇEKİM YAPILIR.

NOT:Halkbank-Vakıfbank-Hsbc Bankası kredi kartlarına taksitlendirme yapılmaktadır.

           
TUR PROGRAMLARI

BAŞTANBAŞA MAVİ-YEŞİL KARADENİZ TURU

 

 

1. Gün Cumartesi: Sabah 07:00’de Atatürk Bulvarı Ruba Turizm önünden hareket. Çankırı, Ilgaz üzerinden Kastamonu’ya varış öğle yemeğini yöresel yemeklerden tattıktan sonra Saat Kulesi, Liva Paşa Konağı Şerife Bacı Anıtı ziyaret edildikten sonra Sinop’a hareket. Sinop Cezaevi ziyareti , Hamsilos Fiyordu, Akliman’ın görülmesinden sonra konaklama ve akşam yemeği Sinop'taki Otelimizde
(SİNOP)

 

2. Gün Pazar: Sabah Kahvaltısının ardından Samsun’a hareket. Alaçam, Bafra üzerinden Samsun’a varış. Bandırma Vapuru ve müze ziyaretleri sonrası Terme’de öğle yemeği (Karadeniz Pidesi). Yemek sonrası Ordu’da Boztepeye çıkış  , Giresun’da fındık ve mamülleri alışverişi. Konaklama ve akşam yemeği Giresun' da bulunan otelimizde   ( GİRESUN)

 

3. Gün Pazartesi: Sabah kahvaltısının ardından Giresun Kalesi, Topal Osman Anıtı’nın gezilmesi. Akçaabat köftesi ile tanınmış Nihat Usta'da öğle yemeği. Daha sonra Trabzon’a ve Of Çaykara üzerinden Uzungöl’e varış, göl kenarında yürüyüş, resim çekme, serbest zaman. Konaklama ve akşam yemeği yöresel müzik eşliğinde İkizderedeki otelimizde. (RİZE İKİZDERE)

 

4. Gün Salı: Sabah kahvaltısının ardından Rize’ye hareket. Rize Botanik Bahçesi ve çay bahçelerinde çayın tanıtımı,  Rize bezi alışverişi. Fırtına Vadisi’nde öğle yemeği (Yöresel yemekler ) Yemek sonrası vadide bulunan Osmanlılardan kalma Kemer taş köprülerin görülmesi. Tar Deresi, Göksu Şelalesine gidiş(1,5 saat süren doğa yürüyüşü). Daha sonra Ayder’e varış Kalegon, Gelintülü Şelalesinin görülmesi, isteyenler yöresel kıyafet ve bal alışverişi yapabilirler isteyenler kaplıcaya girebilirler. Konaklama ve yoresel akşam yemeği  müzik eşliğinde Ayderdeki otelimizde  (RİZE- AYDER )

 

 5.Gün Çarşamba: Kahvaltı sonrası  Sabah saat 07:30’da  Kaçkar Dağları silsilesi olan,Kemerli Kaçkar,Altı Parmak Dağları ve 2300 metre yükseklikte bulunan Avusor Yaylasına doğru hareket. Avusor yaylasının güleryüzlü misafirperver ve sempatik insanları ile tanışma.Kemerli Kaçkar Dağlarının eteklerinde oluşmuş 2700 metre yükseklikte bulunan Dobacelazena Buzul Gölüne uzun bir yürüyüş sonrası varış ve öğle yemegimizi  kumanya şeklinde  gölün etrafında  alıyoruz. Dinlenme ve serbest zaman ardından küçük dere boyunca yürüyerek araçlarımızın yanına geliyoruz. Araçlarımızla Doba, Taşlık, Hacizeni yaylalarından geçerek Kalegon mevkiye varıyoruz.Gelintülü Şelalesi ‘ nin görülmesi ve serbest zaman.Konaklama ve yoresel akşam yemeği müzik eşlişğinde Ayder deki otelimizde. (RİZE)

 

6.Gün Perşembe :Kahvaltı sonrası sabahın erken saatlerinde Doğu Karadenizin Fındıklı Bölgesi ahşap evleri ve mimarisinin en güzel örneklerini göreceğimiz Çağlayan Köyü’ne hareket. Köy yaşantısı ile Karadeniz mimarisinin en güzel örnekleri olan Çağlayan köy konaklarının incelenmesi ve fotoğraflanması. Trabzon'a hareket Atatürk Köşkünün görülmesi Trabzon'a özgü gümüş el sanatlarının yapılışının görülmesi ve alış veriş ımkanı,Ayasofya müzesi gezilmesi ve  oğle  yemeği için Akçabatın  Meşhur Köftecisi Nihat Ustaya gidiyoruz yemek sonrası  konaklama yapacağımız Fatsa’ya hareket  ve Fatsa' daki otelimize yerleşiyoruz.(ORDU-FATSA)

 

 7. Gün Cuma:Sabah kahvaltısından sonra Akkuş Niksar üzerinden Amasya’ya varış. Öğle yemeği sonrası Yalı Boyu Evleri, Hazeranlar Konağı, Amasya Müzesi, İlhanlılar zamanından kalma mumyalar Kral Kaya mezarları(panaromik)  görüldükten sonra II. Bayezid Külliyesi,şehir girişinde bulunan ve efsanelere konu olan Ferhat ile şirin su kemerlerinin görülmesi ardından Çorum üzerinden Ankara’ya hareket Çorum Sungurlu'da son mola ve leblebi alışverişi saat 23:00 civarında Ankara'ya varıyor ve bir başka Ruba Turizm turunda görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

 

NOT
BU GEZİ İÇİN GEREKLİ KİŞİSEL MALZEMELER:
Sırt Çantası , Spor ayakkabı, yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hırka ya da kazak, bol miktarda çorap, koruyucu güneş kremi, güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi, mayo, havlu ve terlik, rahat kıyafetler...
 
GENEL ŞARTLAR VE BİLGİLER
Paket Tur Sözleşmesi

a) Turlarımızda yeterli çoğunluk sağlanamaz veya iptal olur ise 3 gün önceden haber verilir.
b)
 Turlarımız tura katılan kişi sayısına göre 10 – 15 kişiye Lüks Minibüs ile 15 – 29 kişiye Lüks Midibüs ile, 29 kişinin üstüne ise 46 kişilik Lüks otobüslerle yapılacaktır.
c)
 Araç planlarında cam kenarı sağ  sol garantisi verilmez sadece koltuk garantisi verilir.
d)
 Araç marka ve modeli belirtilmez acenta gerektiği takdirde araç değişikliği yapabilir.
ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

Ulaşım,

6 gece konaklama,

Açık büfe kahvaltı(7), öğle yemekleri(7), akşam yemekleri(6),

Rehberlik hizmetleri,

Müze ve ören yeri giriş ücretleri,

Seyahat sigortası,

Ruba Turizm refakati ve ikramlar

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
  • Yemeklerde alınacak su haricindeki içecekler,
  • Son gün akşam yemeği, 
  • Özel harcamalar,
  • Kaplıca giriş ücretleri,
Sümela Manastırı'na yürüyerek çıkılacağından çıkmak istemeyenler ücretli olarak vasıtalardan yararlanabilir. ücrete dahil değildir.


 Ziyaretçi Sayısı: 221540